Wygrana w konkursie na „Danie fit” i weekendowy pobyt w Kazimierzu Dolnym

Każdy lubi pochwały, gdyż bycie docenionym obojętnie za co, jest budujące, ale przede wszystkim jest niezwykle przyjemne i dające sporo radości. Co prawda nie mnie tym razem pochwała dotyczy, ale Piotra, lecz chcę się tą wiadomością podzielić się z innymi.

Przepis Piotra na: Dietetyczne jajka faszerowane kurczakiem i sałatą został doceniony przez Konrada Gacę  i uznany za: najlepszy śniadaniowy fit przepis na w konkursie na przepis inspirowany książką „Kuchnia fit” Konrada Gacy! Ogłoszenie wyników odbyło się podczas weekendowego spotkania blogerów w GACA SPA w Kazimierzu Dolnym na Wisłą.

DSC_0122
jajka faszerowane

 

 

 

 

 

 

 

Tego dania będą mogli spróbować uczestnicy turnusów odchudzających w Hotelu GACA SPA  w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, gdyż stanie się częścią śniadaniowego menu. Przepis ten zostanie również opublikowany w kolejnej edycji książki Konrada Gacy „Kuchnia Fit”, która pojawi się w sprzedaży w kwietniu tego roku.

Przepis na śniadaniowe danie Piotra znajdziecie tutaj 

W taki sam sposób Konrad Gaca uhonorował również trzy inne blogerki kulinarne, których przepisy uznał za najlepsze w 3 innych kategoriach:

– za najlepszy fit przepis na obiad – nagroda dla Anny Wlezień autorki bloga „Życie od kuchni”
– za najlepszy fit przepis na deser  – nagroda dla Edyty Kondrat autorki bloga „Pasja Smaku”
– za najlepszą fit przepis na kolację – nagroda dla autorki bloga „Blogotowanie z pasją”.

Do Gaca SPA zostaliśmy zaproszeni przez agencję Synertime, której dziękujemy za cudowny, pełen wrażeń weekend: dietetyczne menu, wizaż i sesja fotograficzna w Hotelu GACA SPA w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, warsztaty pieczenia drożdżowych kogutów w Piekarni Sarzyński, gdzie pod okiem fachowców przygotowaliśmy autorskie wersje tradycyjnych kogutów. Gaca SPA to pięknie usytuowany hotel, którego standard  zachwyca od pierwszego wejrzenia. Dwuosobowe pokoje, mini SPA z dwoma saunami i jacuzzi i siłownia zaopatrzona świetnej klasy sprzęt. Sam hotel przeznaczony jest dla osób, które chcą zgubić nadmiar kilogramów pod okiem fachowców.

Pierwszy turnus w hotelu Gaca SPA rozpoczyna się już 25 stycznia, na którym uczestnicy turnusu mogą zgubić od 4 do nawet 8 kg.

W hotelu GACA SPA każdy znajdzie opiekę specjalistów, dietę oraz program treningowy dobrany indywidualnie, warsztaty, oraz zabiegi w spa.
Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat planowanych turnusów.

Weekend upłynął w świetnej atmosferze, ale niestety został zakończony mandatem na 500 zł i 10 punktami karnymi (tak nam się spieszyło do domu) 😛

A jak wypadła nasza sesja fotograficzna możecie zobaczyć tutaj i tutaj.

DSC_0124DSC_0134DSC_0155DSC_0159DSC_0177DSC_0227DSC_0194DSC_0202DSC_0190DSC_0100DSC_0101

Gaca Spa

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *