Lord Somersby ma gest i stawia …

Jakiś czas temu wraz z grupą blogerów zostałam zaproszona  do udziału w akcji promocyjnej nowego smaku produktów marki Somersby. Kampania organizowana z dużym rozmachem została zaplanowana  na 13 marca, to był znak  że organizatorzy nie są przesądni i wierzą w siłę nowego produktu.

Zapamiętajcie dzisiejszą datę, na salony wszedł Somersby Blackberry Beer Drink Lorda Somersby  czyli napój piwny o smaku jeżynowym.

Somersby blackberry beer drink

Zanim paczka dotarła przygotowałam się starannie na jej przyjęcie, przygotowałam wypasione kostki lodowe:  mrożone serca z soku jeżynowego, jeżyn i odrobiny białego wina, oraz kilka winnych kostek. Gdy je wykorzystamy w połączeniu z napojem, nie ma już potrzeby chłodzić piwnego napoju w lodówce ( zalecenie producenta), no i napój zyskuje trochę dodatkowych % ;).

kostki z jeżyn i wina

Lord Somersby ma gest, więc każdy z blogerów otrzymał w prezencie wielką paczkę, która zawierała nie tylko 4 butelki o poj. 400 ml z piwnym napojem jeżynowym ( i tu zaskoczenie, gdyż wszystkie butelki mają spersonalizowane etykiety, fajnie jest przeczytać swoje imię i nazwisko na etykiecie piwa), ale torbę na laptopa w jeżynowym kolorze (bardzo się przyda w podróży),  zgrabną myszkę i kilka drobiazgów sygnowanych firmowymi oznaczeniami, wszystko to, aby ułatwić trudny żywot blogera, szczególnie, gdy musi podróżować i targać ciężki sprzęt komputerowy.

Blackberry beer drink

Napój o owocowym zapachu i delikatnym różowym kolorze wylądował w firmowej szklance wraz z kostkami lodu. Bardzo lubię babskie smakowe, owocowe piwa ( ale też nie wszystkie). Jednak delikatny jeżynowy zapach i smak owoców jeżyny mnie nie zawiódł, napój podany z kostkami lodu jest bardzo smaczny ( już wiem co będę pijać w gorące letnie dni) i będę szukać tego smaku na sklepowych półkach, gdy skończy mi się zapas od Lorda 😉

SAM_2400SAM_2396SAM_2398

A,  zapomniałam wspomnieć jeszcze o sympatycznym liście od samego Lorda Somersby, który wywołał  uśmiech na mojej twarzy  🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

3 myśli nt. „Lord Somersby ma gest i stawia …

  1. Pingback: Piwne Semifreddo z owocami - Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *