Kaszanka z grilla

Kaszanka duszona z cebulką na grillu

IMG_4615

SKŁADNIKI:

  • 6 kaszanek drobiowych
  • 3 cebule
  • przyprawa klasyczna na grill Kamis

PRZYGOTOWANIE: Cebulę pokroić w pół talarki, przełożyć na tackę i posypać przyprawą klasyczną na grill. Ułożyć na cebuli kaszanki i również je posypać tą przyprawą. Z folii aluminiowej odciąć 6 kwadratów. Na środek każdego kawałka folii aluminiowej położyć trochę cebuli, na nią  drobiową kaszankę, posypaną przyprawą na grill i lekko zwinąć wszystkie boku razem w jakby sakiewkę.

Każdą taką porcję ułożyć na tacce aluminiowej i dusimy na grillu, gdy jest już kaszanka gotowa wpuścić trochę powietrza do sakiewki i trzymać ją jeszcze trochę. Następnie przełożyć każdą sakiewkę na tackę papierową, rozchylić brzegi folii, naciąć kaszankę, ściągnąć flak i wymieszać delikatnie z duszoną cebulką.

rozchylamy brzegi folii, nacinamy kaszankę, ściągamy flak i mieszamy delikatnie z duszoną cebulką Cebulę kroimy w pół talarki, przekładamy na tackę i posypujemy przyprawą klasyczną na grill. Układamy na cebuli kaszanki i również je posypujemy przyprawą Na środek każdego kawałka folii aluminiowej kładziemy trochę cebuli, na nią kładziemy drobiową kaszankę Następnie przekładamy każdą sakiewkę na tackę papierową, rozchylamy brzegi folii
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *