Konkurs kulinarny Taste the Summer by Almette Fruit

Konkurs kulinarny  Taste the Summer by Almette Fruit. 

Almette_fruit

Znacie serki smakowe Almette Fruit? Jeśli nie to musicie je poznać i wykorzystać do przygotowania ciekawych letnich dań. W związku z tym chciałam Was zaprosić do kulinarnego konkursu Taste the Summer by Almette Fruit, podczas którego stworzycie przepisy na pyszne letnie dania z serkami Almette Fruit i zatrzymacie je w kadrze robiąc im zdjęcia. Pamiętajcie też, że Wasze przepisy nie mogą być już wcześniej rozpowszechnione lub zgłoszone do innych akcji promocyjnych lub konkursów,

Konkurs kulinarny będzie podzielony na dwa etapy:

Etap I odbywać się będzie równocześnie na 10 blogach kulinarnych w dniach 22.06.2015 do 4.07.2015 do godz. 23:59.

Z każdego konkursu na poszczególnych blogach zostanie wyłoniona odrębna grupa 4 zwycięzców, którzy będą uczestniczyć  w Etapie II konkursu, czyli wydarzeniu finałowym akcji „Taste the Summer by Almette Fruit”. W związku z tym dopuszczalny jest udział tylko w jednym z konkursów, na jednym wybranym Blogu kulinarnym.

Wasze zadanie konkursowe polegać będzie na przygotowaniu potrawy i zdjęcia wykonanej potrawy i zgłoszeniu ich drogą mailową na adres    j.perz-straga@synertime.pl

Co powinno zawierać zgłoszenie konkursowe:

1. Autorski przepis na potrawę z użyciem wybranego serka marki Almette spośród czterech rodzajów serków Almette Fruit (z Gruszką i Jabłkiem, z Jagodą i Maliną, z Wiśnią i Żurawiną, Morelą i Wanilią), z tym że przepis nie może dotyczyć dania stanowiącego kanapkę. Zgłoszony przepis musi obejmować nazwę przepisu, okazję odpowiednią dla potrawy (przekąska, danie główne lub deser), czas potrzebny na przygotowanie potrawy, wszystkie składniki wchodzące w skład potrawy, w tym również ich ilość, opis sposobu jej przygotowania

2. Zdjęcie potrawy wykonanej przez Uczestnika według zgłoszonego przepisu.

3. W zgłoszeniu oprócz przepisu i zdjęcia należy podać swoje dane osobowe tj. imię, nazwisko oraz adres e-mail w celach związanych z Konkursem.

4. Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń przesłanych w/w adres zostaną wybrane cztery najlepsze prace konkursowe, które przejdą do II etapu konkursu

5. Zwycięzców w I etapie Konkursu wyłoni komisja konkursowa, w skład której wejdę ja oraz osoby wybrane przez Organizatora i Fundatora, w terminie do dnia 06 lipca 2015 roku.

6. Przy wyborze zwycięskich potraw i ich zdjęć będzie się liczyć przede wszystkim ich oryginalność, pomysłowość, walory kulinarne zgłoszonego przepisu oraz oryginalność, pomysłowość oraz walory artystyczne załączonego zdjęcia potrawy wykonanej według zgłoszonego przepisu.

7. Zgłoszenia, które nie spełnią wszystkich warunków określonych w Regulaminie nie będą brały udziału w Konkursie oraz nie będą prezentowane na Blogu.

8. Zdjęcia oraz przepisy, które spełnią wszystkie warunki regulaminu mogą być prezentowane na Blogu, a także w serwisie www.almette.pl/konkurs2015/.

 9. W konkursie na blogu straga.pl możecie wziąć udział dowolną liczbę razy, z tym, że możecie otrzymać tylko jedną nagrodę w Konkursie.

10. Udział w Konkursie nie wymaga zakupu żadnych produktów promocyjnych.
ETAP II konkursu odbędzie się w dniu 11 lipca 2015 roku w Warszawie na żywo  w studio Food Lab Studio.

Przewidziane są 4 równorzędne nagrody:

1. W etapie I: designerski fartuch marki COOKie oraz zestaw produktów marki Almette
2. W etapie II: zaproszenie na Wydarzenie Finałowe do Warszawy i miejsce w mojej drużynie gdzie w 5 osobowym zespole powalczymy w konkursie z drużynami innych blogerów Almette. Turniej poprowadzi pasjonat sztuk kulinarnych, autor znanych programów kulinarnych David Gaboriaud – Francuz, od kilku lat mieszkający w Polsce. Całość turnieju  będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube Almette.

Dokonując swojego zgłoszenia Uczestnik wyraża zgodę na rozpowszechnianie przepisu i zdjęcia w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu i ogłoszeniem jego wyników w środkach masowego przekazu, w szczególności w Internecie, w tym na Blogu, a także w serwisie www.almette.pl/konkurs2015/..

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na Blogu oraz w serwisie www.almette.pl/konkurs2015/.

Przesyłając swoje zgłoszenie musicie wziąć pod uwagę fakt udziału w turnieju w Warszawie. Nie chcę aby pojawiła się sytuacja, że nasza drużyna zostanie zdyskwalifikowana, gdyż ktoś kogo wybiorę nie będzie mógł przyjechać!

A tak wygląda jedna z nagród 🙂

nagroda_fartuch

banner

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

3 myśli nt. „Konkurs kulinarny Taste the Summer by Almette Fruit

  1. Pingback: serowe knedle z truskawkami i musem truskawkowym - Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

  2. Pingback: Wyniki konkursu „Taste the Summer by Almette Fruit” - Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *