„Makaronowe pożegnanie lata” – wyniki konkursu Lubella

konkurs LubellaLekkie napięcie trwa od kilku dni, za sprawą hackerskich sztuczek blog został zablokowany, potem dostawca hostingu zbanował IP mojego komputera i nie miałam dojścia do swojego bloga. Wreszcie mogę ogłosić wyniki Konkursu Lubella Makaronowe pożegnanie lata.

Ilość zgłoszeń przerosła moje oczekiwania, wpłynęło 156  zgłoszeń, w tym 60 ze zdjęciami.

Czytałam Wasze przepisy kilkakrotnie, oglądałam zdjęcia, wiele przepisów było ciekawych i bardzo apetycznych, wartych nagrodzenia, jednak nagrody tylko dwie. Jako że jestem wzrokowcem postanowiłam nagrodzić Magiel Kuchenny, wszystkie 3 zgłoszenia zawierają proste przepisy (Kolanka w sosie serowym z brokułami, Makaronowa sałatka z tuńczykiem, Makaronowa sałatka z serem feta i słodkimi pomidorkami) w klimacie który ja uwielbiam i do tego zdjęcia są bardzo apetyczne, patrząc na nie nie można się oprzeć by nie przełknąć ślinkę. Piotrek wybrał zaś zgłoszenie Małgorzaty Zawadzkiej, która przysłała m.in. przepis na torcik makaronowy z szynką, pieczarkami papryką. On lubi wszelkie zapiekanki i mnogość składników. Oczywiście to są nasze subiektywne wybory i każdy ma prawo  czuć się pokrzywdzony, dlaczego to nie mój przepis wygrał, ale tak to już w konkursach bywa, że ktoś wygrywa, ktoś przegrywa.

Niestety Małgorzata nie dała znaku życia, nagradzam więc Sandrę Siebert za to, że przysłała kilka fajnych przepisów. a szczególnie za Makaron ze szparagami, kurczakiem i sosem śmietankowym. Sandra czekam na Twoje dane.

Zwycięzcy zobowiązani są w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników przesłać mi na mojego e-maila p.jola1@wp.pl swoje dane z adresowe wraz z numerem telefonu, w przeciwnym wypadku wybiorę kolejnego zwycięzców.

A wszystkim bardzo dziękuję za udział w zabawie i zapraszam na kolejne konkursy na naszym blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *