Paczka w RUCHu

Mój syn Rafał mieszka od kilku lat w Poznaniu, ostatnio do mnie zadzwonił, abym mu przywiozła trochę moich domowych wyrobów, jego ulubione cukierki, oraz ogórki i pomidory z działki. Niestety nasz samochód sporo pali, więc nie opłaca mi się jechać do Poznania, aby dowieźć mu mamine smakołyki. Postanowiłam zaoszczędzić i wysłać do niego paczkę po wcześniejszym zabezpieczeniu szklanych opakowań. Firm zajmujących się nadawaniem paczek jest sporo, ale dla mnie najbardziej liczy się cena, oraz skuteczna i sprawna usługa w nadawaniu paczki. Ważna jest też odległość punktu nadawczego od domu.

Jakiś czas temu idąc z pracy do domu na kiosku RUCH-u, zauważyłam na drzwiach naklejkę Paczka w RUCHu, z ciekawości zainteresowałam się o co chodzi w tej usłudze.

Weszłam na stronę „Paczka w RUCHU” okazało się, że chodzi o usługi logistyczne o tej nazwie, dzięki którym można nadawać i odbierać paczki w wybranym przez siebie punkcie.

Jak wygląda procedura nadania paczki? Wystarczy na tej stronie wygenerować kod nadania lub etykietę adresową i wraz z paczką zanieść ją do najbliższego kiosku lub saloniku RUCH, a nadana przesyłka trafi do wybranego punktu wraz z dostawą prasy, odbiorca zaś otrzyma powiadomienie SMS o możliwości odbioru paczki, przesyłka w punkcieodbioru będzie czekała przez 5 dni roboczych, liczonych od dnia otrzymania SMS.Paczkę można odebrać w godz. 6-20.00. Mapa wszystkich kiosków i Punktów Partnerskich na terenie Polski dostępna jest na stronie www.paczkawruchu.pl, a wybór obejmuje 4000 punktów.

Do usługi Paczka w RUCHu, przekonała mnie też przyznana nagroda EKOMERS 2016 w kategorii FIRMA DOSTAWCZA, którą przyznają oprócz jurorów, również internauci, czyli osoby korzystające z tej usługi, a to jest najważniejsza rekomendacja. Nie namyślając się długo, zdecydowałam się na usługę firmy RUCH. Większość formalności zrobiłam na domowym komputerze. Wpisałam potrzebne dane, podsumowałam i wydrukowałam zamówienie, a następnie udałam się z paczką do Kiosku RUCH-u, aby nadać moją paczkę. Procedura nadawcza paczki nie trwała długo, gdyż wszystkie potrzebne informacje były w zamówieniu. Moja paczka,  dzięki pewnej i sprawnej usłudze szybko dotarła do adresata, a dzięki korzystnej cenie zaoszczędziłam na paliwie.  Syn bez kolejki, odebrał paczkę w punkcie wybranym przez siebie,  wybrał oczywiście punkt najbliżej swojego domu.

Wpis powstał przy współpracy z RUCH S. A.

Szczegółowe informacje o usłudze można znaleźć na stronie: https://www.paczkawruchu.pl/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *