Przyjaciele Winiary 2012- zakończenie i kreatywne warsztaty scrapbooking

W piątek byliśmy z Piotrem na ostatnich w tej edycji warsztatach programu ” PRZYJACIELE WINIARY”. Tym razem znów Winiary nas pozytywnie zaskoczyły. Po ostatnich super warsztatach fotograficznych Winiary zafundowały nam kreatywne warsztaty zajęć technicznych, a mianowicie tworzenia od podstaw zeszytów kulinarnych tzw. Przepiśników  metodą scrapbookingu. Pod okiem dwóch pań instruktorek, nasze ręce wyczarowały przepiękne Przepiśniki, każdy inny, tak jak ich twórcy.

lewy Piotra z prawej mój

Myślę, że wszyscy podczas tych warsztatów świetnie się bawili. Poniżej możecie zobaczyć etapy powstawania zeszytów kulinarnych w wykonaniu Piotra i mojego.SAM_3674SAM_3678SAM_3677SAM_3721SAM_3720SAM_3681SAM_3680

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec szef kuchni pan Jerzy Pasikowski zdradził nam tajniki i pokazał osobiście jak przygotować pyszną zupę borowikową ze szpinakiem, ta była z dodatkiem słodkiej śmietanki, ale Pan Jerzy polecił ją przygotować z pokruszonym serem twarogowym

SAM_3689

 

 

 

 

 

Piotrek dzielnie pomagał Panu Jerzemu przygotować sos holenderski do halibuta z ziemniakami au gratin z gotowaną cykorią w winie.

SAM_3688

SAM_3696

 

 

 

 

 

Na deser poczęstowano nas pysznym creme brulee z owocami w syropie.

SAM_3700

Ten rok pośród  Przyjaciół Winiary bardzo szybko zleciał, dla niektórych dobiegł końca, część z nas może spotka się ponownie w kolejnej edycji, na razie nic nie wiadomo, wszystko rozstrzygnie się w kwietniu.

Bardzo dziękujemy z Piotrem  ekipie Winiary, m.in. Katarzynie Grzesiuk, oraz agencji LemonSky – (szczególnie Marcie Soji i Sławkowi Ludwiczakowi), która opiekowała się programem, za możliwość uczestnictwa w wielu  ciekawych warsztatach, akcjach kulinarnych, wspólnie organizowanych konkursach, testowaniu produktów, za wszystkie otrzymane prezenty, za to że mój blog przeszedł gruntowną przemianę począwszy od adresu www, do zmiany wyglądu,  za wiele inspiracji oraz za zawarte znajomości, a nawet przyjaźnie.

SAM_3693SAM_3683SAM_3684SAM_3692SAM_3676

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

3 myśli nt. „Przyjaciele Winiary 2012- zakończenie i kreatywne warsztaty scrapbooking

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *