Konkurs Lubella – wyniki uzupełniające

Lekkie napięcie trwa od wczoraj, gdyż miały być podane do wczoraj wyniki Konkursu Lubella, musiałam jednak rozwiązać kilka wątpliwych spraw.

Konkurs Lubella

Czytałam Wasze przepisy od piątku, wiele przepisów było ciekawych i apetycznych, wartych nagrodzenia, jednak nagrody tylko dwie. Najbardziej przemówił do mnie przepis Gabi, – Wiosenna , chrupiąca sałatka. 

Niestety Gabi nie dała znaku życia, Witek, którego potem postanowiłam nagrodzić za „Sałatkę mojego dziadka” też nie dał znaku życia, nagradzam więc Basię za to, że przysłała cała masę fajnych przepisów. Basia czekam na Twoje dane.

Natomiast co do zgłoszonych przepisów ze zdjęciami miałam dylemat, gdyż albo nie mogłam dopatrzyć się na zdjęciu makaronu, albo zgłoszone zdjęcie było apetyczne lecz  w składnikach znalazły się rzeczy typu kucharek itp., albo makaron wymieniony w składnikach niestety nie jest w ofercie Lubella, postanowiłam więc:

Nagrodzić zdjęcie i przepis Elżbiety – Sałatka makaronowa Eli ze szparagami.

Zwycięzcy zobowiązani są w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników przesłać mi na mojego e-maila p.jola1@wp.pl swoje dane z adresowe wraz z numerem telefonu, w przeciwnym wypadku wybiorę kolejnego zwycięzców.

A wszystkim bardzo dziękuję za udział w zabawie i zapraszam na kolejne konkursy z moim blogu.

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

2 myśli nt. „Konkurs Lubella – wyniki uzupełniające

  1. W treści konkursowej nie bylo mowy takich szczegółach jak dobrze pamiętam. Nie sądziłam ze musi byc koniecznie makaron z oferty ale wydaje mi sie ze lubella posiada makaron gwiazdki? Mam racje Pani Jolu/:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *