Koktajl truskawkowy na maślance

Koktajl truskawkowy na maślance, prosty i smaczny koktajl do wykonania w domu! Przepisy na napoje, koktajle i tym podobne znajdziecie tutaj.
Koktajl truskawkowy

Bardzo lubię pić zimną maślankę lub kefir. gdy zaczynają się pojawiać truskawki, maliny, czy jagody nie potrafię sobie odmówić owocowych koktajli na ich bazie. A, że pojawiły się już w sklepach pierwsze hiszpańskie truskawki, ich cena spadła również w dół to przygotowała pyszny koktajl truskawkowy na maślance. Koktajl truskawkowy na maślance ma delikatny posmak wanilii, gdyż użyłam  do jego przygotowania domowego cukru waniliowego. Ten napój jest doskonałym sposobem na zdrowe, niskokaloryczne odżywanie. Koktajl jest prosty w przygotowaniu, jest rewelacyjny w smaku, nie miksowałam truskawek do końca, gdyż chciałam by były lekko wyczuwalne w smaku:) W warunkach domowych, potrzebny jest do tego blender, najlepiej kielichowy.

Do przygotowania koktajlu truskawkowego potrzebujemy tylko 250 ml zimnej maślanki, 250 g truskawek i 1 łyżeczkę cukru waniliowego. Miksujemy truskawki z cukrem, maślanką i rozlewamy do szklanek. Polecam schłodzić maślankę przed miksowaniem. Smacznego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Jedna myśl nt. „Koktajl truskawkowy na maślance

  1. Pingback: Jak zrobić domowe masło - Damsko-męskie spojrzenie na kuchnię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *