Napój pomarańczowy

Domowy Napój pomarańczowy z owocami mrożonymi i wodą mineralną. W takie upały najbardziej lubię mieszaninę soku pomarańczowego (najlepiej świeżo wyciśniętego), wody mineralnej, kostek lodu i mrożonych owoców..Napój pomarańczowy domowy to idealny napój na lato! Polecam też przygotować sobie domową lemoniadę. Domowy napój pomarańczowy z owocami o smaku pomarańczowym jest jak. domowa lemoniada z owocami. ten pomarańczowy napój jest naturalny, bez konserwantów,  zdrowy, pyszny, bez dodatku cukru i sztucznych barwników. Taki domowy napój z dodatkiem mrożonych owoców i mięty doskonale orzeźwia, jest do tego fit, gdyż nie ma zbędnych kalorii jak napoje ze sklepu.

Na blogu zebrała się cała masa przepisów na napoje, koktajle, kompoty, drinki, zerknijcie tutaj na pewno coś wam wpadnie w oko i posmakuje.

Składniki na 1 porcję napoju pomarańczowego:

2/3 szklanki soku pomarańczowego
1/3 szklanki wody mineralnej
kilka kostek lodu
1 łyżka zamrożonych owoców np. malin, borówek, wiśni, jeżyn albo jagód leśnych
plasterki świeżej pomarańczy

Jak przygotować domowy napój pomarańczowy w owocami mrożonymi:

Do  szklanki wlewamy wodę mineralną, dopełniamy świeżo wyciśniętym sokiem pomarańczowym, wsypujemy kostki lodu, plastry pomarańczy i mrożone owoce, mieszamy. Możemy dodać świeże listki mięty lub melisy. Taki domowy napój pomarańczowy doskonale gasi pragnienie. Enyoi. Ciesz się.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *