Fit torcik z 3 składników

Fit torcik z 3 składników. Ciasto na zimno z truskawkami bez cukru. Przepis na wysoką blaszkę 20 cm. SERNIK NA ZIMNO Z truskawkami lekki, delikatny, z owocami zatopionymi w galaretce.
torcik truskawkowy fitfit trocik truskawkowyOprócz tego, że jest pyszny, ma cudowny truskawkowy kolor, który od razu wzbudza uśmiech. Jestem na deficycie kalorycznym i liczę kalorie, przestałam wykorzystywać w ciastach i deserach cukier, który zastępuję erytrolem. Ostatnio polecałam Wam pyszny sernik na zimno z mandarynkami, torcik z owocami na malinowym skyrze, Kakaowy sernik z owocami fit bez cukru., 
Kolejne moje pomysły na ciasta słodzone erytrolem:
Sernik na zimno dietetyczny z borówkami i kiwi
Sernik kawowy dietetyczny z malinami
Sernik fit z truskawkami i galaretką

Moje fit ciasto na zimno składa się  ze zmiksowanego jogurtu, truskawek i galaretki,  wierzch to truskawki i naturalna galaretka bez cukru.

Dziś podrzucam Wam przepis na pyszny fit deser, który przygotujecie tylko z trzech składników.

Aby przygotować ciasto fit ciasto bez pieczenia potrzebujesz:

2 galaretki truskawkowe bez cukru posłodzone erytrolem lub o obniżonej zawartości cukru, które dodajemy do jogurtu, rozpuszczone w 250 ml wrzącej wody,
1 galaretka truskawkowa bez cukru lub o obniżonej zawartości cukru na wierzch rozpuszczona w 400 ml wrzącej wody
2 opakowania jogurtu greckiego po 150 g każde
500 g truskawek

Jak zrobić fit torcik z 3 składników. 2 Galaretki rozpuszczamy we wrzącej wodzie, mieszamy i studzimy. Połowę truskawek miksujemy, Do zmiksowanych truskawek dodajemy jogurt i dokładnie mieszamy, gdy galaretka zacznie tężeć dodajemy do masy truskawkowej, mieszamy i przelewamy do formy wyłożonej papierem, wstawiamy do lodówki do stężenia. Na wierzchu układamy pokrojone truskawki, zalewamy galaretką i chłodzimy w lodówce. Podajemy, możemy torcik dodatkowo udekorować świeżymi truskawkami, listkami mięty itp. , smacznego!
dietetyczny torcik truskawkowy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *