Kaszanka z grilla w boczku

Kaszanka z grilla w boczku .  Mamy lato, więc sezon grillowy trwa w najlepsze, ale aby zrobić grillowaną kaszankę w boczku wystarczy patelnia grillowa. Kaszanka w boczku z grilla może niektórych przekonać do zjedzenia pierwszy raz kaszanki, gdyż jest pyszna.  Z czym podajecie kaszankę, bo u nas do kaszanki z grilla podaje się małosolne ogórki albo surówkę z kapusty kiszonej, ziemniaki i pyszną cebulę z dodatkiem ketchupu i odrobiny cukru. Kaszanka z grilla, Kiełbasa w boczku z grilla oraz Smażone kiełbaski z cebulą to klasyka, która zawsze robi u nas furorę.
kaszanka w boczku z grilla

Co sądzisz o kaszance, jesz,  a może mówisz blee, podobnie jak na widok wątróbki, serca, czy żołądków?

Jeśli zaś jesteś smakoszem kaszanki, to jak lubisz ją podawać?

Ja dzisiaj zapraszam,  prosta i smaczna kaszanka z grilla w boczku, polecam ją do jedzenia.

Kaszanka z grilla w boczku to propozycja na szybkie danie z grilla, nie trzeba jej długo grillować jak mięso np. wieprzowinę. Zapraszam na super smaczne podanie kaszanki z grilla zawiniętą w boczek z dodatkiem ketchupu, musztardy i ogórków małosolnych.

Z tych kilku składników mieliśmy pyszny obiad: Kaszanka z grilla w boczku, prosto, szybko i pysznie.

Składniki:
2 kaszanki na osobę
plastry boczku
pieprz do smaku lub inna ulubiona przyprawa

Kaszanka z grilla w boczku:

Każdą kaszankę owijamy w plastry boczku i układamy na tacce lub patelni grillowej. Doprawiamy kaszanki podczas grillowania np. pieprzem. W trakcie grillowania obracamy je kilka razy na drugą stronę, aby boczek równomiernie się zarumienił, ale grillujemy na niezbyt dużej mocy, żeby kaszanka nie popękała.

Kaszanki muszą być w środku gorące, a na boczku mają się odbić paski z patelni. Grillowane kaszanki podajemy z czym lubimy. Jeśli chcecie przygotować kaszanki na grillu tradycyjnym polecam zawinąć je w folię aluminiową jak w tym przepisie. Smacznego!
grillowana kaszankagrillowana kaszanka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *