Herbata z pietruszki na detoks

Herbata z pietruszki na detoks – idealny sposób na oczyszczanie organizmu. Herbatka z pietruszki z cynamonem to idealny suplement diety nie tylko dla osób, które chciałyby pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, ale też dla tych, którzy czują, że ich organizm potrzebuje oczyszczenia. Za pomocą tej domowej herbatki  można skutecznie walczyć z nadwagą i otyłością, a także naturalnie wspomóc trawienie. Taki naturalny detoks jest bardzo wskazany!
Herbata z pietruszkowaHerbata z pietruszkowa

Pietruszka to super zdrowe zioło, jest często wykorzystywana w wielu różnych kuchniach na całym świecie. Jednak ilość pietruszki, która dodawana jest do potraw nie wystarczy, aby rozpocząć proces oczyszczania, czyli wypłukania wszelkich nagromadzonych płynów z ciała. Dlatego poleca się robić herbatkę pietruszkową. 

Herbatka z pietruszki na detoks, to nic trudnego, wystarczy do 1 litra zimnej wody dodać ok. 5 łyżek posiekanej pietruszki, zagotować i zaparzać ok. 10 minut pod przykryciem. Potem wystarczy wszystko odcedzić i przelać do szklanki i pić w ciągu dnia. Aby zauważyć efekty wystarczy pić 2-3 szklanki dziennie herbaty z pietruszką na deetoks. Na tej herbatce można też schudnąć, aby podkręcić metabolizm polecam dodać do garnka z herbatką 1 łyżeczkę cynamonu, a dla polepszenia jej smaku do filiżanki z Herbatką z pietruszki z cynamonem dodać plasterek cytryny.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *